DZIAŁA JAK KONTO BANKOWE

Przedpłacona karta debetowa Visa z A-All Financial działa jak konto czekowe, pozwalając Państwu na bezpieczne zarządzanie pieniędzmi w formie konta zamiast noszenia przy sobie gotówki. Wszystkie nasze karty są ubezpieczone przez FDIC, zapewniając bezpieczeństwo dla Państwa oszczędnosci. Karta wydana przez A-All Financial będzie miała na sobie logo debetowe, takie samo jak karta wydana w banku.

OFERUJE BEZPIECZNY DEBET

Nasza przedpłacona karta debetowa Visa pozwala bezpiecznie przekroczyć stan konta. Za małą opłatą nie będą się Państwo musieli przejmować tym, że transakcja zostanie odrzucona, z braku środków.

OFERUJE BEZPŁATNE BEZPOŚREDNIE WPŁATY

Korzystanie z karty debetowej wydanej przez A-All Financial umożliwia szybszy dostęp do pieniędzy. Państwa Pożyczka do dnia wypłaty z A-ALL Financial, czeki gotówkowe i świadczenia socjalne moga być przelane automatycznie na kartę. Dzięki przedpłaconej karcie debetowej Visa zyskają Państwo nieograniczoną możliwość płacenia za rachunki bez martwienia się o dodatkowe koszty.

TO BEZPIECZNIEJSZE NIŻ GOTÓWKA

Ponieważ przedpłacona karta debetowa Visa jest ubezpieczona zgodnie z normami FDIC, jest chroniona przez rząd Stanów Zjednoczonych. Karta chroniona jest również przed nieautoryzowanymi transakcjami na wypadek zgubienia i kradzieży.


Footer Logos FISCA Western Union AAL Finance Currency Exchange MoneyGram Active Insurance Agency
Licensed and Regulated by the state of Illinois